10:48 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Edhe Miriami xheloze? Ja si përgjigjet ajo! (Foto)

Miriam Cani mbrëmjen e kaluar ishte e ftuar në “Top Shoë Magazine” ku zbuloi detaje rreth kripit të aj dhe bashkëpunimit të ri me bashkëshortin e saj Alban Skenderaj.

Image result for miriam cani

Por ndër shumë pyetje ajo u gjend edhe në mes te pyetjes se a është xheloze. Kurse Miriami i përgjigj me shumë qetësu duke thënë se nuk është dhe se kënaqet kur femrat i pëlqejnë këngët e Albanit.

Image result for miriam cani

“Ne kemi tashmë 10 vite të lidhur dhe jemi mësuar me gjithçka të njëri tjetrit. Në momentin që bëhesh prind 90 përqind e zënkave janë gjithmonë për fëmijën. Kujdes si e preke! E vrare! Pse e puth kaq fortë! Por Albani është shumë pas detajeve, po ashtu si është në muzikë”, tha Miriami.

Ndryshe Miriami, shumë shpejt pritet që të sjell bashkëpunimin me Albanin kurse rastësisht zbuloi se ka gjasa që në klip të jetë edhe fryti i dashurisë së tyre, Amelia./Indeksonline/

Related image

 

Temat: