10:13 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Natyraliteti dhe ëmbëlsia në fytyrën e Miriam Canit

Miriam Cani është një nga këngëtaret që merr lavdata për thjeshtësinë dhe natyralitetin.

Për dallim nga shumë yje të tjera, ajo po vazhdon ta ruajë bukurinë, madje shpesh ka treguar që nuk ka komplekse për të dalë edhe pa grim.


E tillë duket edhe në fotografinë e fundit të këtij mëngjesi, ku ajo duket mjaftë e ëmbël.

Ndryshe, Miriam së fundmi erdhi me projektin muzikor ‘Në parajsë’ që u mirëprit nga adhuruesit e saj./Indeksonline/