22:58 / E Mërkurë, 28 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Albani dhe Mirami, dy arsye për të festuar sonte

Në familjen e Alban Skënderajt e Miriam Canit sonte ka më shumë se një festë.

Pikërisht më 28 Nëntor ata u bën prindër për herë të parë, teksa Ameli sot feston ditëlindjen.

Veshur kuq e zi, çifti sot duken tejet të lumtur në këtë ditë.


Albani ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, ku uron vajzën e tij, por edhe Shqipërinë./Indeksonline/