75 Mall Live Search
23:30 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Edhe vajza tjetër e Shkurte Fejzës i futet muzikës! Së shpejti publikon projektin e ri (Foto)

Besiana Behluli është vajza e këngëtares së njohur së muzikës folklorike, Shkurte Fejzës. Si duket ajo si motra e saj Gresa kanë vendosur që ti ndjekin hapat e nënës së tyre duke u angazhuar në tregun muzikor, shkruan Indeksonline.

Image may contain: 1 person, standing

Bëhet e ditur se Besiana Behluli të hënën do të publikoj projektin e saj të ri me produksion të Crickey dhe me videoklipin e realizuar nga Max Producion.

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Ndryshe, Besiana nuk është marrë deri tani me muzikë kurse pritet që hyrja e saj në tregun muzikor shqiptar të bëjë shumë bujë./Indeksonline/

Image may contain: 2 people, people smiling, night and close-up