11:24 / E Shtunë, 26 Maj 2018

Edi Rama si çdo herë, me mengjes publikon pamje të bukura

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar me mëngjes disa pamje të Muzeut të Fëmijëve dhe Sallës së Sporteve për Fëmijë në kantierin e Parkut Olimpik të Korçës.

Rama ka shkruar se ky vend duhet të jetë shembull spektakolarë e Programit Kombëtarë të Rilindjes Urbane, transmeton ‘Indeksonline’.

Shkrimi i plotë:

Mirëmengjes! dhe me këto pamje të mbrëmshme të Muzeut të Fëmijëve dhe Sallës së Sporteve për Fëmijët në kantierin e Parkut Olimpik të Korçës, një tjetër shembëlltyrë spektakolare e Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, ju uroj një fundjavë të bukur./Indeksonline/