11:28 / E Premte, 14 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Rama uron Ushtrinë e Kosovës me fotografi të Thaçit me uniformë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar Kosovën për krijimin e Ushtrisë.

Ai ka zgjedhur një fotografi të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi me uniformë të UÇK-së, që kishte veshur dje, transmeton Indeksonline.

Rama ka përdorur flamurin e Kosovës, SHBA-ve dhe Bashkimit Evropian. /Indeksonline/

Temat: