20:40 / E Mërkurë, 20 Tetor 2021 / AD

Edona shfaqet si zonjë e vërtetë, thjeshtë e mrekullueshme

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku Edona Llalloshi, ka shfaqur anën e saj të bukurisë.

Si gjithmonë, edhe kësaj radhe ndau disa imazhe atraktive duke marrë komplimente nga fansat, shkruan Indeksonline.

Stili i saj i veçantë dhe kombinimi që ka bërë në veshje me një bluzë të zezë e pallto ngjyrë të bardhë, u kujdes të shfaqej si zonjë e vërtetë.

Ajo këtë paraqitje e ka përshtatur edhe me një palë syze dhe aksesorë me të cilat po duket për mrekulli./Indeksonline/