14:23 / E Shtunë, 29 Shtator 2018

EKSKLUZIVE: Hashim Thaçi te Liqeni i Ujmanit, lundron me barkë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka shfrytëzuar ditën e sotme për ti bërë vizitë Liqenit të Ujmanit në Veri.

Thaçi për gjysmë ore ka lunduruar me barkë në Ujman.

Bashkë me presidentin ishte edhe drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qala dhe ministri i financave, Bedri Hamza./Indeksonline/

 

Temat: