15:03 / E Premte, 14 Gusht 2020

Ekskluzive: Klubi austriak i bën ofertë sulmuesit të Drenicës, Flamur Muleci

Sulmuesi i Drenicës, Flamur Muleci ka zgjuar interesimin e disa skuadrave brenda dhe jashtë Kosovës në këtë afat kalimtar.

Në një prononcim ekskluziv, Muleci ka treguar se ka dy oferta nga klubet e Superligës së Kosovës dhe dy oferta në Austri.

Image may contain: one or more people, stadium and outdoor

“Kam dy oferta nga klubet e Superligës së Kosovës dhe dy oferta nga Austria. Njëra nga klubet austriake të interesuara për mua është skuadra e Ligës së Dytë, KSV Kapfenberg. Por, unë ende nuk kam vendosur asgjë, po pres edhe pak”, u shprehë ai fillimisht.

Tutje, ai foli për mundësin që të qëndroj në ekipin e Drenicës.

“Ende nuk kam vendosur asgjë. Ta shohim”, ishte përgjigja e tij. /Indeksonline/