08:44 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Elita dhe Gjiko ende në pushime! Ja vendi i mrekullueshëm ku po qëndrojnë (Foto)

Çifti simpatik Elita dhe Gjiko kanë disa ditë që i kanë lënë obligimet në Kosovë dhe kanë shkuar me pushime.

Nga ta kemi parë shumë fotografi nga vendet që kanë vizituar dhe pushimet duket se po u shkojnë mirë, transmeton Indeksonline.

Së fundi, Elita ka publikuar disa fotografi mëngjesi ku shohim vendin në të cilin po qëndron dhe duket i mahnitshëm.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko duket se i kanë qejf shumë udhëtimet sepse i kemi parë të shkojnë në vende të ndryshme së bashku./Indeksonline/