15:38 / E Hënë, 18 Qershor 2018 / indeksADMonline

Elita e uron sot babain në ‘Ditën e Baballarëve’ (Foto)

17 qershori njihet si Dita e Baballarëve.

Të famshmit dje përmes rrjeteve të tyre sociale kanë uruar baballarët e tyre në këtë ditë, ndërsa kanë postuar edhe imazhe të ndryshme nga fëmijëria e tyre, shkruan Indeksonline.


Ndërsa sot prezantuesja dhe këngëtarja Elita Rudi ka vendosur ta bëj një urim për babain e saj. Ajo ka postuar një fotografi të tij në llogarinë e saj Instagram, teksa ka shkruar: Faleminderit baba për gjithçka, Urime Dita e Baballarëve!