13:08 / E Mërkurë, 03 Mars 2021 / M. M

Elita Rudi dhe Gjiko bëhen prindër për herë të dytë, në jetë vjen vajza e tyre ..

 Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë.

Mësohet se Elita ka sjellë në jetë vajzën e saj, shkruan IndeksOnline.

Tutje, bëhet e ditur se që të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë edhe prindër të një djali, të cilin e quajnë Zëri./IndeksOnline/