13:55 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Elita Rudi e sfidon vetën edhe në një profesion! Ja sa shumë i ka hije (Foto)

Elita Rudi është prezantuesja e njohur shqiptare e cila komentohet shumë për pamjen e saj dhe së fundi edhe për lidhjen e saj me reperin e njohur, Gjiko.

Ajo sot ka postuar disa video në “Insta Story” ku e shohim duke u grimuar për qefin e saj dhe në fund rezultati është shumë i mirë, shkruan Indeksonline.

Më poshtë po ua sjellim disa nga këto shkëputje të videove të postuara nga Elita kurse edhe ju mund ta gjykoni se si duket Elita pas një grimi të bërë vetë.

Ndryshe Elita ka disa kohë që nuk po merret me ndonjë projekt apo emision televiziv por sipas disa sinjaleve që i ka dhënë vet ajo, dimë që diçka e mirë është rrugës./Indeksonline/

Temat: