15:53 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Elita Rudi kaq e dashuruar, publikon këtë imazh!

Elita Rudi është prezantuesja e njohur e cila për pamjen dhe po ashtu aktivitet e saj komentohet shumë.

Ajo së fundi ka publikuar imazhin e ri ku shihet vet ajo dhe prapa saj qëndron fotografia e saj me Gjikon, tashmë bashkëshortin.

Elita shihet duke bërë me dorë nga fotografia e varur në mur.

Rikujtojmë, që çifti Elita dhe Gjiko të kurorëzuar gjatë verës së vitit 2018 janë në pritje të lindjes së fëmijës së tyre të parë./Indeksonline/