14:11 / E Diele, 14 Janar 2018

Elita Rudi po pushon, apo spo pushon?! Prapë një foto seksi e poston (Foto)

Moderatorja e njohur, Elita Rudi tash e sa dite ndodhet për pushim me të dashurin e saj- Gjikon.

Elita nga atje jo rrallë herë ka bërë paraqitje të ndryshme në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Megjithëse ka shkuar për të pushuar, ajo për asnjë ditë të vetme nuk i harron miqtë e saj në Instagram.

Pak më parë ka publikuar një fotografi ku padyshim duket e ëmbël dhe seksi./Indeksonline/