15:58 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Elita Rudin e ka ndryshuar shtatzënia, moderatorja shton peshë

Moderatorja e njohur, Elita Rudi para pak kohësh konfirmoj shtatzëninë.

Ajo dhe Gjiko janë në pritje për tu bërë prind për herë të parë dhe moderatorja po kujdeset që të duket sa më në formë edhe gjatë kësaj kohe, shkruan Indeksonline.

Elita ka ndarë me ndjekësit një imazh ku ajo përkundër që ka shtuar disa kilogram më tepër prapë dukej për mrekulli.

Ndryshe, Elita prej kohësh është tërhequr nga ekrani për të iu përkushtuar jetës familjare./IndeksOnline/

Temat: