22:55 / E Enjte, 15 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Elita Rudin e ka zbukuruar shtatzënia, bën dritë në postimin e fundit

Elita Rudi dhe Gjiko më në fund kanë konfirmuar lajmin që po janë duke u bërë prindër për herë të parë.

Ata këtë e kanë bërë përmes një videklipit të ri të reperit ‘Distanca’, e cila u publikua para disa ditëve, shkruan Indeksonline.

Ndërsa, moderatoren e njohur pritja e fëmijës së parë vetëm sa është duke e zbukuruar edhe më shumë.

Ajo ka publikuar një imazh në ‘Instagram’ derisa fytyra i bënte dritë edhe pse prezantuesja seksi nuk e kishte tepruar me grim.

Ndryshe, Elita nuk ka lënë anash angazhimet profesionale për të iu përkushtuar jetës private./Indeksonline/

Temat: