22:53 / E Enjte, 28 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Elsa më joshëse se kurrë! Bën videon me të “nxehtë” të vitit (Video) +18

Një nga modelet më të kërkuara dhe më të famshme të Victoria’s Secret është edhe Elsa Hosk.

Pasi jemi në fund të vitit të ri, bukuroshja ka realizuar një video për kalendarin e LOVE Magazine, shkruan Indeksonline.

Me të brendshme, duke provokuar, ajo vjen më seksi se asnjëherë më parë./Indeksonline/

Temat: