14:34 / E Shtunë, 11 Gusht 2018 / indeksADMonline

Elvana Gjata del hapur, ja urimi i veçantë për të dashurin

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata prej kohësh përflitet se është në një lidhje me djalin e një biznesmeni të fuqishëm në Tiranë.

Mirëpo pavarësisht spekulimeve të shumta këngëtarja nuk ka pranuar asgjë në lidhje me këtë ngjarje. Mesa duke më në fund Elvana ka vendosur të dalë hapur. Ajo ka pstuar një status të veçantë në rrjetet sociale, ku ngjan me një urim ditëlindje.

“Luanët lindin në 10 gusht,”- shkruan këngëtarja krahas një fotoje ku shihet silueta e një mashkulli me kapele, syze dhe një pije në dorë. Vallë të ketë pasur i dashuri i saj ditëlindjen?!