14:52 / E Shtunë, 18 Gusht 2018 / indeksADMonline

Elvana Gjata ju lë pa fjalë me pamjen, ekspozon këtë pjesë të tuprit (Foto)

Elvana Gjata është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare, sidomos për shkak të pamjes së jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me një bluzë të zezë dhe fustan ngjyrë të gjelbër.

Edhe këtu Elvana dukej shumë provokuese dhe seksi./Indeksonline/

Temat: