19:13 / E Enjte, 30 Gusht 2018 / indeksADMonline

Elvana poston dhjetëra foto, tregon fytyrën natyale

Elvana Gjata këtë verë ka qenë më afër se kurrë fansave të saj.

Jo vetëm që solli dy projekte muzikore, por ajo mbajti koncerte thuajse në çdo qytet shqiptar.


Por, si gjithnjë ajo bën një kujdes tejet të madh kur është fjala tek paraqitjet e saj, ku në këtë pjesë ajo komentohet jashtëzakonisht shumë.

Madje Elvana kohëve të fundit më shumë ka ardhur pa make up apo edhe fare pak grim, duke treguar kështu se një femër është e bukur edhe natyrale.


Natyralitetin dhe ëmbëlsinë e saj, ajo e ka pasqyruar edhe në imazhet e fundit të postuara në llogarinë Instagram./Indeksonline/