09:46 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Emily duket kështu rrugëve të New Yorkut (Foto)

Super femra, Emily Ratajkowski i ka dhënë fund beqarisë së saj para pak ditësh, në një ceremoni private.

Por duket se angazhimet e saj nuk kanë të ndaluar, pasi që ajo ka filluar një fushat të marketingut për DKNY.

Emily, shihet shumë e bukur dhe veshur si zakonisht me shumë pak rroba.

Ndryshe, ajo është martuar me Sebastian Bear – McClard  me të cilin është për shumë pak kohë në lidhje./Indeksonline/