10:38 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Emily Ratajkowski pozon a�?toplessa�? pA�r tA� reklamuara�� vathA� (Foto)

Ka njA� histori tA� gjatA� me pozat a�?toplessa�? dhe Emily Ratajkowski nuk heq dorA� prej tyre edhe kur reklamon vathA�.

Modelja 26-vjeA�are ka realizuar njA� set fotografik provokues me njA� palA� a�?Jelly Hoopa�? tA� kuqe tA� argjendarisA� Alison Lou.

NA� njA� foto tjetA�r, Emily shihet me njA� xhaketA� rozA� qA� i nxjerr nA� pah dekoltenA� e bollshme.