08:41 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Emily Ratajkowski prezanton për herë të parë unazën “gjigante” të fejesës (Foto)

Emily Ratajowski papritur u dha fund beqarisë së saj, duke u martuar me Sebastian Bear McClard.

Por unazën dhe ndonjë detaj nga dasma ajo nuk e kishte ekspozuar deri më tash, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku ekspozon unazën gjigande nga diamanti, madje dy të tillë në forma të ndryshme.

Unaza arrin shifra miliardëshe, kurse çifti muajin e mjaltit e kanë shijuar në Utah./Indeksonline/