12:06 / E Martë, 12 Dhjetor 2017

Emily Ratajkowski shfaqë të pasmet bombastike në fotografi bardh e zi (Foto)

Emily Ratajkowski, ka kohë që është duke promovuar linjen e saj të bikinive përmes fotografi në rrjetet sociale.

Lounging around: The model turned designer, was wearing a one-piece Inamorata swimsuit while posing seductively for the camera

Në këto fotografi ajo shfrytëzon rastin që të tregoj edhe format e saj seksi dhe tërheqëse, transmeton Indeksonline.

Animal magic! Emily's new swimwear collection launched last month, but she is preparing to drop more swimsuits on her site

Emily së fundi ka postuar një fotografi bardh e zi ku duket super seksi teksa mundohet që me çdo kusht t’i shfaqë format e saj.

Rear-ly nice: As of now, the model currently has six different bikinis which are sold $75 per top and bottom, or $160 for a full set

26 vjeçarja e lindur në Londër aktualisht ka 7 lloje të ndryshme të bikinive kurse 75 dollar kushtojnë të ndara në dy pjesë kurse së bashku 160 dollar./Indeksonline/

Spa day: Emily Ratajkowski continued the racy display on Instagram as she documented her downtime at a spa with a derriere-flashing black and white snap on Monday