15:45 / E Mërkurë, 14 Mars 2018

Emina Cunmulaj shfaqet me shpirtin plotë (Foto)

Emina Cunmulaj, modelja e njohur shqiptare është duke pritur të bëhet nënë për të dytën herë.

Ajo është e martuar me miliarderin, Sam Nazarian dhe jeton një jetë përrallore sa andej kënde, transmeton Indeksonline.

Emina së fundi, ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim veshur me një fustan të bardh dhe këpucë me taka. Kurse me duar mbante barkun e fryrë.

Ndryshe, Emina ka edhe një vajzë me të cilën ndjekësit e saj në “Instagram”, janë shumë të familjarizuar./Indeksonline/