15:07 / E Mërkurë, 14 Prill 2021 / M. M

Emina Çunmulaj: Vajzë fshati përjetë dhe krenare për këtë

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj kohën e fundit dukshëm është përkushtuar më shumë në familje.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi, të realizuar në një femë të manaferrave, teksa po mbante në duar disa produkte ushqimore që i kishte marrë atje.

“Vajzë fshati përjetë dhe krenare për të”, ka shkruar Emina sipër fotografive, ku shfaqet e lumtur në atë ambient.