19:40 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Emocione, lot e dashuri në dokumentarin e dasmës së Elitës dhe Gjikos

Duket që dashuria e Elita Rudit dhe Gjikos është e mbushur me befasi.

Ata dinë si t’a ruajnë, çmojnë dhe t’i japing ngjyra e emocione çdo gjëjë që bëjnë.

Në fillim na befasuan më dasmën e tyre përrallore e më pas me lajmin që do të bekohen me një dhuratë nga Zoti, shkruan Indeksonline.

Por, rrugëtimi deri tek kurorëzimi i dashurisë së tyre, vjen në një video të vetme, përmes një dokumentari të dasmës, ku përveç pjesëse nga kjo ceremoni, prindërit e shoqëria e tyre, rrëfejnë e tregojnë gjëra të pathëna më parë.

Një video fantastike, e punuar me mjeshtëri që sjellë emocione, dashuri e të pathëna./Indeksonline/