09:26 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Del fotosesioni fantastik i dasmës së Nick Jonas dhe Priyanka Chopra

Para pakditësh çifti i famshëm, Priyanda dhe Nickkurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, ani pse një gjë e tillë pritej vitin e ardhshëm.

Dyshja që duket se janë të dashuruar kokëe këmbë në njëri-tjetrin, kanë shfaqur përmes imazheve të tyre në llogarinë Instagram momente nga dasma e tyre madhështore.

Kujtojmëqë Nick Jonas dhe Priyanka Chopra kanë konfirmuar fejesën e tyre këtë vit vetëmpas disa muajsh së bashku./Indeksonline/