18:44 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Emocionuese: Gold AG nga Medina letër për babanë e ndjerë

Reperi i njohur, Gold AG njihet si njeri i përkushtuar ndaj fesë islame.

Ai këto ditë po qëndron në vendin e shenjët Medine dhe Meke  dhe nga atje ka publikuar disa imazhe, shkruan Indeksonline.

Por, një fotografi e fundit që ai ka ndarë më adhuruesit e tij në Instagram ja qenë një letër dedikuar babait të tij të ndjerë.

“I madhi zot e din sa m’ka marrë malli, O veç një here me të pa bre, këta sy me i çmallë, Për çdo namaz bre babë po bëj dua, me u taku në xhenet e kurrë mos me u nda”, ka shkruar reperi në një letër të publikuar./Indeksonline/