16:19 / E Martë, 09 Tetor 2018 / indeksADMonline

Emocionuese, pronari gjen qenin e zhdukur pas disa vitesh

Vërtet që bindshëm mund të thotë secili që qeni është shoku më besnik i njeriut.

Një person në Gjeorgji kishte një qen të cilin e mbante ngado që shkonte për vite të tëra, transmeton Indeksonline.

Por, shoku i tij më i mirë, kishte humbur në vitin 2015 dhe assesi nuk mundi ta gjente.

Një ditë derisa po ecte rrugëve të qytetit, pronari takoi qenin e tij që ishte shtrirë dhe po rrinte i vetmuar.

Shikoni momentin kur pronari takohet me qenin. /Indeksonline/

Temat: