10:29 / E Hënë, 26 Mars 2018

Emrata Ratajkowski nuk e ka problem, lejon t’ia prekin të pasmet (Foto)

Një nga modelet më të kërkuara dhe më të famshme është Emrata Ratajkowski. Bukuroshja që shquhet për linjat trupore thuajse perfekte e fytyrën karakteristike është tejet aktive në rrjetin social Instagram, shkruan Indeksonline.


Bukuroshja 26 vjeçare së fundmi ka postuar disa fotografi ku shfaqet tejet atraktive, duke vënë në pah veçmas gjoksin e saj. Ndërsa ajo ka ndarë me ndjekësit edhe një fotografi gjatë realizimit të fotografive, teksa shihet bashkëshorti duke ia prekur të pasmet. Siç duket ajo nuk e ka problem këto imazhe t’i ndai edhe me të tjerët./Indeksonline/