18:31 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Modelja ruse ‘ndez’ Instagramin, pozon e zhveshur (Foto)

Modelja e njohur ruse, Emrata Ratajkowski është ndër me të kërkuarat dhe më të famshmet në botë.

Kjo për shkak të linjave trupore seksi që gëzon Emrata, shkruan Indeksonline.

Sot, ajo ka vendosur ta ‘ndez’ rrjetin social Instagram. Tërësisht e zhveshur ajo ka pozuar para kamerës.

Ndryshe, Emrata është 26 vjeçare dhe është ndër femrat me seksi./Indeksonline/