14:32 / E Shtunë, 26 Shtator 2020

Enca provokuese, kërkon puthje!

Enca arrin të marr vëmendjen sa herë që paraqitet me imazhe të reja.

Përveç ekspozimit të tepruar dhe shpesh herë vulgar, këngëtarja e njohur provokon me fjalë dhe thënje të ndryshme.

Në imazhet e fundit, krahas veshjes, ajo nxiti reagime edhe me mbishkrimin që bëri mbi to.

Enca postoj disa fotografi në të cilat shihet me një këmishë elegante dhe çorape të gjata, ndërsa që shkruan: Të të puth pak? -Të më puthësh shumë.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e Encës erdhi në bashkëpunim me reperin Don Xhon “Break Down”./Indeksonline/