20:37 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Enca shfaqet joshëse me të bardha … (Foto)

Enca Haxhia nuk e ka ndërmend të ndalet.

Angazhimet e saj si këngëtare sa vijnë e shtohen, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja simpatike së fundi ka publikuar disa fotografi në InstaStory.

E veshur me të bardha ajo duket joshëse dhe e ëmbël.

Si gjithonë në plan të parë ka nxjerrë gjoksin e saj …/Indeksonline/