23:29 / E Diele, 12 Gusht 2018 / indeksADMonline

Eneda Tarifa me fustan krejt të hapur në dasmën e çiftit të famshëm (Video/Foto)

Në Como të Italisë dje është kurorëzuar çifti i njohur shqiptar Ledion Liço dhe Sara Hoxha.

Në këtë dasmë luksoze morën pjesë shumë emra të njohur shqiptar, veçmas artistë të famshëm.

Një nga to ishte edhe Eneda Tarifa, e cila me një fustan të kuq ka shkëlqyer, teksa ka shfaqur edhe linjat trupore./Indeksonline/

 

@rezartaskifteri @mirandadupi @rezarta_skifterifashiongallery ❤❤❤

A post shared by Eneda Tarifa ♈ (@enedatarifa) on