08:31 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Eneda Tarifa kaq e bukur me këto aksesor (Foto)

Eneda Tarifa është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që është pjesë e skenës muzikore.

Eneda, së fundi ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur me pallto ngjyrë krem, orë dhe syze si aksesor, transmeton Indeksonline.

Flokët Enda i kishte kapur lehtë dhe dukej e bukur edhe pse vërehet që vitet kanë lënë gjurmë në pamjen e saj./Indeksonline/

Image result for eneda tarifa foto te vjetra