09:09 / E Shtunë, 02 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Eneda Tarifa shfaqet provokuese si kurrë më parë (Foto)

Eneda Tarifa është këngëtarja e njohur nga Shqipëria që ka vite në skenë dhe konsiderohet ndër këngëtaret më të mira.

Por ajo duket se kohën e fundit ka ikur nga stili i saj duke ardhur me veshje shumë provokuese, veshur me të zeza dhe shkurtë.

Image result for eneda tarifa

Kurse ajo ka edhe një mesazh bashkangjitur me fotografinë, shkruan Indeksonline.

“Më mirë të vdesë nga pasioni sesa nga mërzia” kishte shkurar Endea bashkangjitur me fotografinë.

Image result for eneda tarifa

Ndryshe pas “Portokallisë” Enedan nuk e kemi parë në ndonjë projekt tjetër./Indeksonline/

Temat: