16:00 / E Hënë, 21 Maj 2018 / indeksADMonline

Eni Koçi shkëlqen në fustan princeshash, duket si në përralla (Foto)

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.

Biondina shtatlartë shquhet për bukurinë që e karakterizon dhe linjat trupore.


Ajo është më se aktive në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi sjellë një fotografi ku në një fustan vjollce me rozë duket tamam si princeshë përrallash./Indeksonline/