15:36 / E Diele, 14 Tetor 2018 / indeksADMonline

Enver Hoxhaj merr ajër të pastër para zgjedhjeve të brendshme lokale të PDK-së

Zëvendëskryeministri, Enver Hoxhaj këtë vikend po e kalon në malet e Sharrit.

Nënkryetari i PDK-së, ka postuar në llogarinë e tij Facebook një fotografi ku shihet duke u relaksuar në mal dhe duke shijuar bukurinë e stinës së vjeshtes, shkruan Indeksonline.

Hoxhaj ka thënë se ka dalë të relaksohet para takimeve zyrtare për zgjedhjet e brendshme të PDK-së nëpër degët e partisë në qytete.

Ky është statusi i Hoxhajt:

Shëtitje e këndshme në malet e Sharrit , para se të filloj me takimet e pasdites për zgjedhjet e brendshme të #PDK-së nëpër degët e partisë në qytete të ndryshme. Ngjyrat e vjeshtës janë absolutisht të mrekullueshme në këtë pjesë të Kosovës.