18:48 / E Hënë, 24 Shtator 2018

Erdhi vjeshta, por vera ende s’ka kaluar për kaçurrelen e ‘O Sa Mirë’

Ajo mori vëmendje qysh në sezonin e parë të serialit komik ‘O Sa Mirë’.

Ishin kaçurrelat e saj që ranë në sy, prandaj edhe të gjithë e njohim si të tillë.


Bëhet fjalë për shkodranen, Linda Jaranin e cila këtë verë ka ‘bombarduar’ rrjetet sociale me fotografi tejet të nxehta.


Linda madje nuk ndalon së postuari fotografi ku shfaq hiret trupore. Së fundmi vjen joshëse me pantallona të shkurtër dhe një këmishë të kuqe, ku vë në pah belin e hollë dhe bukurinë natyrale./Indeksonline/

Mos i humb