15:54 / E Enjte, 25 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ermali takon motrën, shkruan fjalë shumë të bukura për të

Ermal Fejzullahu njihet si një prej artistëve më aktiv të skenës kosovare.

Ai arrin që gjithnjë të krijojë hite. Por jo vetëm kaq, pasi Ermali njihet edhe si personalitet shumë pozitiv në rrethin e familjes dhe shoqërisë.

Këtë herë ai është takuar me motrën e tij e cila jeton  në  Amerikë. Ai ka shkruar se motra është një dhuratë për zemrën, një mike për shpirtin, duke i premtuar se do të shihen së shpejti, transmeton Indeksonline.

Më poshtë shihni fotografinë e dyshes: