22:40 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / Blerim

Është ai – Mergim Berishaaaaaa i shënon gol të bukur Bayernit

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet bayernit dhe Salzburgut, dule ky në kuadër të rundit të katër në Ligën e Kampionëve.

Rezultati aktual i takimit është në të mirë të Bayernit nbë 3:1, por ishte sulmuesi kosovar, Mergim Berisha që realizoi golin e parë në këtë ndeshje për Salzburgun në minutë 73’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Më poshtë aksioni fantastik dhe golin e bukur nga Berisha.