00:03 / E Martë, 04 Shtator 2018 / indeksADMonline

Eva Murati do t’iu dhurojë fotografi ‘të nxehta’ deri në dhjetor

Shquhet për bukurinë klasike dhe natyrale që e karakterizon.

Bëhet fjalë për prezantuesen shqiptare, Eva Murati e cila është më se e komentuar si në rrjete sociale ashtu edhe media rozë.


Ajo si shumë personazhe të njohura po e kalon fillimin e shtatorit në det, ndërsa nuk kursen me imazhe joshëse.

Duke ekspozuar linjat bukuroshja shkruan: Me keto ritme postimi jam me foto vere deri ne dhjetor./Indeksonline/