16:46 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Facebook krijon një aplikacion për të parë ecurinë e videove tuaja

Facebook e ka krijuar një aplikacion të ri për transmetuesit e videove në platformën e saj.

Ky aplikacion do të iu mbajë të informuar me grafike lidhur me audiencën e videove tuaja. Aplikacioni është aktualisht i disponueshëm në iOS ndërsa shpejt do të jetë edhe në android.

Me këtë aplikacion do të mund të menaxhoni më mirë komentet dhe reagimet në video live. /Indeksonline/