11:31 / E Enjte, 08 Nëntor 2018

Familja i harroi, por ky djalosh bën gjestin më të bukur ndaj tyre

Një gjest i mirë dhe i këndshëm ndaj të moshuarve i bën ata të ndjehen të dashur dhe të respektuar nga rrethi.

Një djalë i vogël ndërmori një mision interesant, por shumë të bukur, shkruan DailyMail, transmeton Indeksonline.

Ai shkoi në një shtëpi të të moshuarve dhe i përshëndeti të gjithë një nga një.

Kjo nuk ishte e tëra. Këtyre personave të harruar, djali i vogël u dhuroi nga një lule dhe një përqafim.

Ky gjest i tij i bëri të gjithë të ndjehen mirë dhe disa prej tyre u përlotën. /Indeksonline/