08:31 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Familja Meta uron për Krishtlindje: Shpresa për jetën të mos humbas kurrë!

Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI i ka përcjellë një urim nga familja e saj, e Presidentit i Shqipërisë Ilir Meta dhe e fëmijëve të tyre, gjithë shqiptarëve,me rastin e Krishtlindjeve. Urimin e ka shoqëruar edhe me foton e mësipërme:

“Urimet më të mira në këtë vigjilje të shenjtë!

Një dritë shprese me emrin Jezus Krisht po vjen pranë Nesh. Shpresa, harmonia, dashuria mbizotërofshin te Ju dhe familjet tuaja të bekuara.

Ditët do të kenë lodhje, strese, lot, por dhe buzëqeshje e lumturi, mjafton që shpresa për Jetën të mos humbasë kurrë, prandaj dhe jeta që na dhuron Zoti është e bukur.

Gëzuar! Gëzuar! Gëzuar!”