22:24 / E Diele, 13 Maj 2018 / indeksADMonline

Familje e mrekullueshme e kryeministrit por djali i tij larg politikës, ky është talenti i tij (Foto)

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj si shumë vikende të tjera edhe këtë sot e kaloj me familjen.

Por në mbrëmje, bashkëshortja e tij, ka zbuluar talentin e djalit të tyre, Gjinit. Gjini është siç duket një muzicient fantastik, i cili së fundi mori edhe një mirënjohje, transmeton Indeksonline.

Anita Muçaj-Haradinaj, ka  publikuar fotografi të shumta nga performanca e Gjinit dhe në fund një fotografi fantastike të bashkëshortit të saj me fëmijët, ku duken një familje shumë e mirë së bashku./Indeksonline/