16:28 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Bashkëshortja e kryeministrit bën ‘fli’ për merak! (Foto)

Bashkëshortja e kryeministri, Ramush Haradinaj në shumë raste di të duket mjaft bukur.

Madje ajo komentohet pothuajse gjithnjë për pamjen e saj shumë elegante.

Por përpos kësaj, angazhimeve në punën e saj në televizion dhe në përkrahjen e saj për  bashkëshortin, Anita di të jetë mjaft e mirë edhe në kuzhinë dhe këtë gjë e ka treguar edhe së fundi me përgatitjen e flisë, transmeton Indeksonline.

Anita Muçaj-Haradinaj ka përgatitur një fli për merak teksa sigurisht do e shijojnë gjithë familja./Indeksonline/