12:14 / E Hënë, 29 Nëntor 2021 / B O

Fansi e ngacmon në të pasme gazetaren, Greta ishte në transmetim live

Një skenë e pakëndshme i ka ndodhur gazetares italiane, Greta Beccaglia.

Pas ndeshjes mes Empolit e Fiorentinës, ajo ishte lidhur në tramsetim live para stadiumit për të marrë opinionin e tifozëve.

Një fans i Fiorentinës e preku atë në të pasme gjersa po raportonte për Toscana TV.

Komisariati i Empolit e ka identifikuar tifozin dhe shpejt pritet arrestimi i tij./Indeksonline/